Hensel kuria aukščiausio lygio blyksčių ir nuolatinio apšvietimo produktus profesionaliems fotografams. Siekdama pralenkti laiką ir patenkinti vis augančius klientų poreikius, kompanija nuolat dirba prie naujų idėjų. Novatoriški tokio darbo rezultatai – PORTY – pirmasis pasaulyje mobilus blyksčių akumuliatorius – ir SPEED tipo trumpos impulso trukmės EH PRO serijos blyksčių galvos. Net ir smulkesni patobulinimai, pavyzdžiui korys beauty dish reflektoriui, suteikia fotografams didesnes galimybes įgyvendinant savo idėjas.

Džiaugiamės, kad vartotojai suvokia skirtumą tarp Hensel prekės ženklo produktų ir pigesnių rinkoje esančių analogų ir taip įvertina mūsų nuoseklų darbą bei „pagaminta Vokietijoje“ politiką.

Klientas, įsigydamas mūsų blykstes ir aksesuarus, pasirenka visą sistemą. Didelis mūsų sistemos komponentų pasirinkimas ir skirtingų produktų linijų suderinamumas padeda įveikti kasdienius viso pasaulio fotografų iššūkius.

Mes užtikriname jūsų įrangos vertės išlaikymą ir nenutrūkstamą naudojimą – net ir šiandien galite nusipirkti atsargines lempas blykstėms, kurios buvo gamintos prieš 45 metus!

Profesionaliam fotografui greitas aptarnavimas ir patogumas yra ypač svarbūs, todėl Hensel išsiskiria iš kitų gamintojų tuo, kad Lietuvoje turi autorizuotą serviso centrą, kuriame lokaliai atliekamas įrangos remontas.

Apie mus